Dlaczego warto nas wybrać.

Jeśli szukasz szkoły po której nabierzesz praktycznej i przydatnej wiedzy, to dobrze trafiłeś!

Dysponujemy warsztatami szkolnymi i pracownią żywienia, stacją diagnostyki samochodowej, pracowniami komputerowymi, biblioteką oraz obiektami sportowymi.

Zapraszamy!

• 03-dsc_8070.JPG
  • 05-dsc_8087.JPG
  • 06-dsc_8094.JPG
  • DSC_0318.jpg
  • dsc_4002.JPG

TECHNIK WETERYNARII - NOWOŚĆ ! 4 - letnie

technik weterynariiUczniowie poznają w trakcie 4-letniej nauki tajniki anatomii i fizjologii zwierząt, hodowli i rozrodu zwierząt. Nauczyciele przekazują  wiedzę dotycząca niesienia pomocy zwierzętom, uczą jak rozpoznawać choroby zakaźne, pasożyty czy schorzenia spowodowane błędami żywieniowymi.  Młodzież nabywa umiejętności związane z podawaniem leków, iniekcjami, zakładaniem wenflonów, podawaniem kroplówek, asystą przy zabiegach  chirurgicznych.

Absolwent kończąc naszą szkołę jako technik weterynarii może pracować m.in.: w zakładach leczenia zwierząt, gospodarstwach hodowlanych, schroniskach, urzędach celnych, zakładach produkcji żywności, rzeźniach, ogrodach zoologicznych, gospodarstwach agroturystycznych, stadninach koni.

Jakim kierunkiem kształcenia jesteś zainteresowany?

technik weterynarii NOWOŚĆ - 13.6%
technik architektury krajobrazu - 15.2%